GAMAXonline® dla Klienta biznesowego.


Wydajny i ergonomiczny system.

Stawiamy na stały technologiczny rozwój. Ideą firmy Gamax jest ułatwianie życia naszym Klientom. To właśnie dla nich utworzyliśmy pełną platformę klienta biznesowego B2B – a na naszej stronie odnajdziesz łatwy w obsłudze sklep internetowy do obsługi klienta indywidualnego. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Panel logowania dla klienta b2b

O nas

Nasza firma powstała w 1990 r. i od razu nastawiła się na sprzedaż produktów przykasowych.W tym czasie znacznie zwiększyliśmy bazę naszych klientówjak i teren działania.

Od początku naszej działalności dużą wagę przywiązywaliśmy sprostaniu wymaganiom naszych klientów co pozwoliło nam zaskarbić sobie ich zaufanie.Dokładając wszelkich starań w rozwój firmy wprowadziliśmy szereg udogodnień technicznych.

Artykuły higieniczne

Artykuły higieniczne – dla większości definicja ta jest oczywista, ponieważ higiena jest nieodłącznym elementem codzienności. Pomaga nam utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie. Artykuły higieniczne i farmaceutyczne to szeroki wachlarz produktów dostosowanych do danego segmentu gospodarki, ale też do użytku prywatnego. Wysokiej jakości produkty higieny to konieczne zaopatrzenie każdej toalety i łazienki zarówno domowej jak i publicznej. Jako hurtownia artykułów higienicznych wiemy jak ważna jest higiena w miejscu pracy, oraz że każda toaleta publiczna wymaga innych rozwiązań ze względu na specyfikę miejsca, w którym się znajduje.

GAMAX to hurtownia artykułów higienicznych i farmaceutycznych działające na rynku od 1990 r. Od początku naszej działalności dużą wagę przywiązujemy do jakości obsługi. Dokładamy wszelkich starań w rozwój firmy, tak aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Środki higieniczne w naszej ofercie to najlepszej jakości produkty znanych producentów, stworzone z materiałów bezpiecznych dla środowiska, ekologicznych i nowoczesnych. Jesteśmy hurtownią dostarczającą artykuły higieniczne naszym partnerom biznesowym, wspieramy też farmaceutów w codziennej pracy – jako dystrybutor, dostarczając leki i leki pozaapteczne.

Czym są leki pozaapteczne? To leki nabywane bez recepty, które dostać można w takich miejscach jak sklepu spożywcze, stacje benzynowe czy kioski ruch. Leki te spełniają ściśle określone kryteria – zawierają substancje czynne dopuszczone do obrotu w Polsce w lekach wydawanych w aptekach bez recepty przez co najmniej 5 lat, lub substancje roślinne.

Z uwagi na potrzeby naszych klientów nasza hurtownia farmaceutyczna stale wzbogaca swoją ofertę o nowy asortyment. Przy sprzedaży hurtowej leków i leków pozaaptecznych służymy fachowym doradztwem i indywidualnym podejściem do klienta. W szerokiej gamie produktów firmy GAMAX znajdą Państwo suplementy diety, produkty przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwgorączkowe, gastryczne i witaminy.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty wybierają Państwo wysoką jakość i różnorodność produktów, oraz kompleksową obsługę. Nasza lokalizacja to Bielsko-Biała, ale działamy też na terenie województw takich jak: śląskie, opolskie, dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, wielkopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie.

Hurtownia artykułów higienicznych

Hurtownia artykułów higienicznych GAMAX to ciągły rozwój technologiczny, na który stawiamy z myślą o naszych klientach. Ułatwiając kontakt i sposób składania zamówień uruchomiliśmy platformę klienta biznesowego, a także prosty w obsłudze sklep internetowy dla klienta indywidualnego.

GAMAX – Magazyn przemysłowy
43-300 Bielsko-Biała 
ul. Krakowska 307

Magazyn czynny od 6:30 do 19:00

Adres e-mail:   
biuro@gamax.pl
gamax@pro.onet.pl

Hurtownia artykułów higienicznych

GAMAX – biuro
ul.Krakowska 307
43-300 Bielsko-Biała
Biuro czynne od 6:00 do 18:00

Telefony:
33 821 28 22

Magazyn leków
43-300 Bielsko-Biala
ul. Krakowska 337

Magazyn czynny od 6:30 do 16:00

Telefony:
33 821 28 22